Pocket Divx Encoder ile Altyazı Gömmek Resimli Anlatım

  • Konbuyu başlatan Lorenzo
  • Başlangıç tarihi
L

Lorenzo

Guest
Evet programın kullanımı çok basit ve kurulum gerektirmiyo indirir indirmez işlemlerinize başlayabilirsiniz. Program çok hızlıdır. Şöyle açıklıyayım filminizin uzunluğu ne kadarsa çevirme ve altyazı ekleme süreside o kadardır ne eskik ne fazla şimdi resimli bi anlatım yapacağız.

ilk resmimizde çıkış kriterlerini belirliyoruz msl filmi bilgisayarda mı izlicez yoksa bi ipod damı bu program sadece bir altyazı gömme programı değildir aynı zamanda bilgisayarımızda bulunan bir filmi ipod telefon pda gibi cihazlarda izlemek için bir çeviricidir. ve rakibi olan smartmovie ye 5 basar o yüzden bilgisayar dışındaki araçlarla ilgiliyseniz ve bu araçlarda film izleme gibi bi düşünceniz varsa lütfen ilk resimde yanında don't show this message again yazan kutucuğu işaretlemeyin

SS2 TV kartı ile indirdiğiniz MPEG'leri çok hızlı ve kaliteli DİVX yapabilirsiniz. Pocket DivX Encoder adlı program bu güne kadar kullandığım en hızlı DivX yapıcı kullanımıda basit.
Mutlaka deneyin. Saatler süren , bıktıran ve dahi isim yapmış cafcaflı DivX Encoderlardan (DivX Yapıcı dönüştürücülerden) en az 4-5 kat daha hızlı olduğunu göreceksiniz. Kalite ayarları ile (Video kalitesi, ses kalitesi vb.) istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Normal, high veya highest seçenekleri ile kayıt işlemlerinin hızını da ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca : Cep telefonlarınız için de ( ilk menü açılışında çıkan seçenekte) MPEG'leri dönüştürebilirsiniz. Örneğin TV kartı olan PC'lerden indirdiğiniz film, klip (telefon kapasitenize uygun büyüklükte) DivX'ler vb yapabilirsiniz. Kullandıkça maharetlerini göreceksiniz. Keşfedemediğim diğer özellikleri de diğer kullanıcı arkadaşlar eklerse seviniriz. Program ilk açıldığında ingilizce HELP MENÜSÜNDEN PROGRAMI TÜRKÇE SEÇENEĞİNE GETİREBİLİRSİNİZ.

GELELİM PROGRAMIN RESİMLİ ANLATIMINA BUYRUN :


 
Üst