Özel PHP Dersi, Özel Web Programlama Eğitimi

  • Konbuyu başlatan Lorenzo
  • Başlangıç tarihi
L

Lorenzo

Guest
İnternetin hızla evlerimize, işyerlerimize hatta cep telefonlarımıza girdiği bu çağda web üzerine yönelmeyi tercih etmekte doğru bir karar verdiniz. PHP'nin gücünü anlatmamıza fazla gerek yok çünkü internette dolaşırken göreceksiniz ki PHP ile kodlanmış web siteleri web programlama konusunda pazarın %70-80 kadarını elinde tutmaktadır.

HTML, CSS, Photoshop ve PHP Özel Ders paket programlarımız ile iyi bir web uzmanı olabilirsiniz. Bir web sitesi tasarlamak, programlamak ve yönetmek ya da sitenizi, bilgilerinizi geliştirmek istiyorsanız bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Derslerimizde bir bütün olarak ilerliyoruz. Bir web sitesini PHOTOSHOP ile hazırlanıp kesiminden başlayıp HTML ve CSS ile web için hazırlıyoruz. Ardından elimizdeki hazırladığımız web şablonunu PHP ile kodluyoruz. Yayına atıp dış SEO işlemlerine başlıyoruz. Yani ders bittikten sonra elimizde cüz-i miktarda olsada birlikte kazanç elde edebileceğimiz ve referans olarak gösterebileceğiniz bir projemiz de oluyor. (Eğitimlerimiz şu anda proje ve çalışmalarımızdan dolayı sadece Teamwiever üzerinden yapılmaktadır.)

Hem nasıl, nerelerden kazanç elde edebileceğinizi, internetten daha çok nasıl daha fazla kazanç elde edebileceğinizi de görebileceksiniz.

Pahalı kursların ezberci yaklaşımından öte pratik, mantığa yönelik ve uygulamalı olarak birçok kursun astronomik rakamlarından çok daha düşük ücretlere PHP programlamayı bir uzman tarafından öğrenebilirsiniz. Eğitim kurumlarında, kurslarda alacağınız bilgi genellikle yüzeysel/teorik kalıyor maalesef mezun olanların %75'i bu işi yapmıyor. Yapanlarda öğretmenlerinin pratik bilgisizliğinden ötürü yıllarca kendilerini yetiştirmek için uğraşıyor. Sektörü sadece teorik olarak değil bizzat içinde bulunan firmamızın uzmanlarından eğitim alarak; Web Tasarım ve Web Programlama uzmanı olabilirsiniz.

Bu sayede sıfırdan web sitenizi tasarlayıp kodlayabilir yayına verebilirsiniz.

Bir web sitesinin hazırlanmasında şu işlemler yapılır;
PHOTOSHOP programı ile tasarım hazırlanır
Tasarımdan görseller alınıp HTML üzerinde web sayfası şablonu haline getirilir
CSS dosyası ile konumlandırmalar, yazı tipleri, sayfa düzeni vs. ayarlanır
Şablon hazırlandıktan sonra PHP ile programlanmak amacıyla üst bölüm, menüler, alt bölüm gibi parçalara ayrılır
Artık kodlanmaya hazır hale gelmiştir. Konfigürasyon ve Kütüphane dosyaları oluşturulup kodlanmaya geçilir
Kodlama bittikten sonra site FTP programı aracılığı ile sunucuya gönderilir ve yayına girer.
Tüm bunları yapmak bir öğretmen eşliğinde çok kolaydır. Sizinde çabalarınız ile kısa zamanda tüm bunları öğrenebilir ve “gerçek” bir web ustası olabilirsiniz. Web heryerde öğrenemeyeceğiniz inceliklere sahiptir. Okuma yazma tek başına öğrenilecek birşey olmadığı gibi web'de bir uzman eşliğinde öğrenilebilir.

Eğitimin bitiminde öğretmeniniz eşliğinde PHP ve MySQL ikilisinin tam olarak kullanıldığı ileri seviye bir web sitesi hazırlayarak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Kesinlikle uzman öğretmeninizle iletişiminiz kesilmeyecek size her konuda yardım edecektir. Herhangi bir kursa gittiğiniz takdirde bir uzman öğretmenden destek almanız çok zor olur hatta sizi kurs bitiminden sonra başlarından def edebilirler. Oysa eski öğrencilerimizle hiçbir şekilde irtibatımızı kesmeden birbirimize birşeyler katarak ilerlemeyi kendimize misyon ettik.

Eğitim Fiyatları
Eğitim fiyatı için bir eğitim planı oluşturulmaktadır. Örneğin HTML-CSS bilmeyen bir öğrencinin direkt olarak PHP eğitimi alması anlamsızdır. Bu nedenle PHOTOSHOP-HTML-CSS-jQuery-PHP-MySQL gibi öğrencinin hedefine yönelik bir eğitim planı hazırlanır. Dersin ortalama kaç saat sürmesi gerektiği ve ne ölçü de olduğu belirlendikten sonra eğitim yeri konuşulur. Eğitim kendi yerinizde ve ya firmamız da rahat bir ortam da yapılabilir. Hiç bilmeyen birisi için PHOTOSHOP-HTML-CSS-jQuery ve PHP-MySQL eğitimleri orta düzey başlangıcında bir seviyeye gelmesi en az 30-40 saat arası bir eğitim ile mümkündür.

Yerinizde eğitim saatlik ücret : 95TL

Uzaktan eğitim saatlik ücret : 75TL

Yerinizde eğitim (iki ve ya daha fazla kişi için kişi başı) saatlik ücret : 85TL

Sınıf eğitimleri : Sınıf eğitimlerimiz hakkında ön-kayıt duyurusu yapılacaktır. Sınıf eğitimlerimiz en fazla 7 kişilik olarak yapılmaktadır. 5 öğrenciye tamamlandığında eğitimler başlamaktadır. (Şu anda sınıf eğitimi başvuruları alınmamaktadır) Daha sonradan en fazla 2 öğrenci alınmaktadır. Sınıf eğitimlerinin fiyatları eğitim başlığına ve saatine göre belirlenip düzenleneceği zaman duyurulmaktadır.

Ödeme Yöntemleri
Eğitim programının %30'u peşin olarak alınır. Kalan ödemeler haftalık ve ya iki haftalık olarak alınmaktadır.​
 
Üst