Organic Colour Systems Aqua Boost Yapılandırıcı Bakım Maskesi

  • Konbuyu başlatan NisyaN
  • Başlangıç tarihi
N

NisyaN

Guest
Organic Colour Systems Aqua Boost Yapılandırıcı Bakım Maskesi
ORGANIC COLOUR SYSTEMS
0 Kullanıcı İncelemesi
Ürün Hakkında
Saç bakımı diyince akla ilk gelen ürünlerden biri de saç maskeleri. Tabi bunların da doğal olması benim için çok önemli. Organic Colour Systems Aqua Boost Yapılandırıcı Bakım Maskesi, içeriği tamamen sertifikalı organik ürünlerden oluşan, memnun kaldığım bir maske. 90 ml ve 500 ml olarak iki farklı boyu var. Öncelikle küçük boyunu alarak deneme yapmanız, saçınıza iyi gelip gelmeyeceğini anlamanız için faydalı olabilir.

Organic Colour Systems markasının Aqua Boost serisi adı altında çıkardığı en güzel ürünü diyenilirim bu saç bakım maskesini. Duştayken temiz saç boylarına ve uçlarına masaj yaparak yedirip, 10 dakika bekleyip durulamanız yeterli.

Bu maskeyi kullandığım gün diğer duş günlerime göre saçlarımı daha güçlü hissediyorum. Elektriklenmeden daha dolgun saçlara kavuşmamı sağlıyor. Düzenli olarak uygulandığında saçın yeniden kurumasını engelleyeceğini vaat ediyor. Bu kadar yoğun bir maskeyi haftada bir kez kullanmanız yeterli. Çünkü fazlası saçlarınızı yorarak dökülmesine neden olacaktır.

Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olması büyük artı. Ayrıca Paraben, SLS gibi saça zarar veren maddeler içermiyor. UV koruması sayesinde saçı güneş ışınlarından koruyor. Saçınız boyalıysa rengini korumakta da yardımcınız olacaktır. Aloe Vera, Hidrolize Buğday Proteini, Pantenol, Ayçiçek Yağı, Jojoba Yağı ve Tatlı Badem Yağı sayesinde saçın elastikiyetini ve canlılığını koruyor.

Organik ve saçınıza bakım yapan kaliteli bir maske arıyorsanız Organic Colour Systems Aqua Boost Yapılandırıcı Bakım Maskesi'ni tavsiye ederim.
 
Üst