Erkeklere, Hareket, Özgürlüğü

  • Konbuyu başlatan Lorenzo
  • Başlangıç tarihi
L

Lorenzo

GuestHayat giderek daha hızlı ve mobilize bir hale geliyor, Fransa’nın ikonik markası Cacharel erkelere bu tempoda hareket özgürlüğü sunuyor. Cacharel’in 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu gerek kumaşları, gerek tasarımları ile hafif, rahat ve zengin kombin seçeneklerini bir araya getiriyor.

Erkeklerin gezgin, özgür ve keşif tutkunu yönlerine seslenen Cacharel, yeni sezonda onlara seçkin bir şıklığın yanında rahatlık da sunmaya devam ediyor. Zengin kumaş ve kalıp alternatifleriyle öne çıkan koleksiyon, klasik takımlardan keten takımlara, smokininden şık spor alternatiflere kadar tüm tasarımlarda vücuda hareket özgürlüğü sağlıyor.

Cacharel’in 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, ilhamını Kaliforniya’nın hareketli Batı Sahili’den alıyor. Koleksiyon, Batı Sahili’nin sabahın ilk ışıklarından gecenin yakamozlarına kadar tüm ışıltı ve renklerinden esinleniyor, yeşilin ve okyanus mavisinin her tonunu kullanıyor.

Cacharel erkeklere sezonun trendi olan renge renk kombin olanağı sunuyor. Birbirine yakın tonlarda tişört ve gömlekler, pantolon ve şortlar ile kombinlenebiliyor.​
 
Üst